Kategorie D10C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 C 4 = 11:04:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 6 = 11:06:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C 8 = 11:08:00 433095 Václavková Zuzana ASU 0098 C 10 = 11:10:00 ? Zatloukalová Hana SSU 0158 C 12 = 11:12:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 14 = 11:14:00 52579 Šinclová Kateřina ASU 0198 C 16 = 11:16:00 ......................... VAK C 18 = 11:18:00

Kategorie D12C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Vrobelová Petra UOL C 3 = 11:03:00 neregistro 8848 Synková Naďa PTE C 7 = 11:07:00 neregistro 303938 Křečková Jana ZPV 9999 C 11 = 11:11:00 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C 15 = 11:15:00 ? Zatloukalová Romana SSU C 19 = 11:19:00 neregistro 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 23 = 11:23:00 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 C 27 = 11:27:00 52544 Holinková Radka ASU 9897 C 31 = 11:31:00 332961 Odehnalová Klára ABM 9956 B 35 = 11:35:00 352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C 39 = 11:39:00 ......................... VAK C 43 = 11:43:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 C 47 = 11:47:00 9888 Illnerová Kateřina DKP 9950 C 51 = 11:51:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 55 = 11:55:00 354655 Bergdahl Julia ZBM 9953 C 59 = 11:59:00 neregistro ......................... VAK C 63 = 12:03:00

Kategorie D14C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 246900 Janovská Kateřina PGP 9850 B 4 = 11:04:00 52656 Troblová Pavlína ASU 9699 C 8 = 11:08:00 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 12 = 11:12:00 ? Kovaříková Anna JPV 9798 C 16 = 11:16:00 neregistro 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B 20 = 11:20:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 B 24 = 11:24:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 28 = 11:28:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B 32 = 11:32:00 229396 Šinclová Markéta ASU 9698 C 36 = 11:36:00 neregistro 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 40 = 11:40:00 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 B 44 = 11:44:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 B 48 = 11:48:00 246808 Slavíková Silva PGP 9751 B 52 = 11:52:00 1602631 Grulichová Lucie JPV 9677 C 56 = 11:56:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B 60 = 12:00:00 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 B 64 = 12:04:00 2020738 Langerová Adéla KON 9671 B 68 = 12:08:00 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B 72 = 12:12:00 ......................... VAK C 76 = 12:16:00

Kategorie D16C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 19 = 11:19:00 ? Polášková Jitka UOL 9454 C 23 = 11:23:00 421853 Slavíčková Klárka OOL 9562 C 27 = 11:27:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 31 = 11:31:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 C 35 = 11:35:00 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 C 39 = 11:39:00 neregistro 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00 ......................... VAK C 51 = 11:51:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 55 = 11:55:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 C 59 = 11:59:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 63 = 12:03:00 51884 Bucká Karolína ABR 9553 B 67 = 12:07:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 71 = 12:11:00 8833 Spurná Martina PTE 9556 C 75 = 12:15:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C 79 = 12:19:00 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 83 = 12:23:00 ......................... VAK C 87 = 12:27:00

Kategorie D18C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 62 = 12:02:00 301577 Kejíková Ivona PTE 9281 C 66 = 12:06:00 neregistro 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 70 = 12:10:00 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 74 = 12:14:00 ......................... VAK C 78 = 12:18:00

Kategorie D21C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  7.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 1 = 11:01:00 52039 Adamová Eva VBM 8772 C 4 = 11:04:00 8843 Zavadilová Simona PTE 8485 C 7 = 11:07:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 10 = 11:10:00 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B 13 = 11:13:00 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 16 = 11:16:00 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C 19 = 11:19:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 22 = 11:22:00 8899 Hlavová Jindra KON 8989 E 25 = 11:25:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 28 = 11:28:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 31 = 11:31:00 52552 Králová Lada SSU 8799 C 34 = 11:34:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 37 = 11:37:00 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R 40 = 11:40:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 43 = 11:43:00 331143 Christovová Neli SKM 9151 C 46 = 11:46:00 ? Berdy 111 C 49 = 11:49:00 51677 Němečková Jarmila OKP 6650 C 52 = 11:52:00 53301 Gothardová Eva VBM 7752 C 55 = 11:55:00 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R 58 = 11:58:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 61 = 12:01:00 49872 Kaprálová Hana PLU 9082 C 64 = 12:04:00 53889 Kršáková Veronika VIC 9090 C 67 = 12:07:00 897391 Indráková Adélka UOL 9153 A 70 = 12:10:00 8817 Fládrová Jana PTE 7477 C 73 = 12:13:00 49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C 76 = 12:16:00 995816 Otrubová Johana KON 7852 C 79 = 12:19:00 ......................... VAK C 82 = 12:22:00 ......................... VAK C 85 = 12:25:00

Kategorie D35C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 2 = 11:02:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 5 = 11:05:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 8 = 11:08:00 515427 Vlachová Olga KON 6969 C 11 = 11:11:00 ? Ženčáková Marie 112 C 14 = 11:14:00 neregistro 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C 17 = 11:17:00 421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 20 = 11:20:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 23 = 11:23:00 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 26 = 11:26:00 361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C 29 = 11:29:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 32 = 11:32:00 234537 Janečková Marta JPV 6665 C 35 = 11:35:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 38 = 11:38:00 515160 Ostrťilová Hana 114 C 41 = 11:41:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 44 = 11:44:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 47 = 11:47:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 50 = 11:50:00 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C 53 = 11:53:00 ? Šinclová Zdeňka ASU 7151 C 56 = 11:56:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 59 = 11:59:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 62 = 12:02:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 65 = 12:05:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 68 = 12:08:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 71 = 12:11:00 ......................... VAK C 74 = 12:14:00 ......................... VAK C 77 = 12:17:00 ......................... VAK C 80 = 12:20:00 ......................... VAK C 83 = 12:23:00

Kategorie D45C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 6 = 11:06:00 52560 Strachotová Eva ASU 6099 C 9 = 11:09:00 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 12 = 11:12:00 345020 Bergdahl Karin ZBM 6262 C 15 = 11:15:00 neregistro 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 18 = 11:18:00 ? Vavrečková Ivana JPV 6363 C 21 = 11:21:00 neregistro 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 24 = 11:24:00 433098 Felklová Jarmila 112 C 27 = 11:27:00 neregistro 52424 Vaňáková Milada OOL 6251 C 30 = 11:30:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 33 = 11:33:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 36 = 11:36:00 52419 Sedláčková Hana KON 5481 C 39 = 11:39:00 920665 Rišková Diana ASU 8951 C 42 = 11:42:00 51307 Christovová Marie SKM 5851 C 45 = 11:45:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 48 = 11:48:00 336720 Veljačíková Markéta SCP 6451 C 51 = 11:51:00

Kategorie D55C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:04:00 232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 7 = 11:07:00 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 10 = 11:10:00 neregistro 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 13 = 11:13:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 16 = 11:16:00 ......................... VAK C 19 = 11:19:00

Kategorie DH10N

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 8831 Ingr David PTE C 0 = 11:00:00 neregistro 8839 Jurníčková Nikol PTE 0252 C 0 = 11:00:00 307329 Kličková Anna KON C 0 = 11:00:00 neregistro 218975 Kundrata Jan JZL 0201 C 0 = 11:00:00

Kategorie H10C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 24 = 11:24:00 8827 Klimek Jaromír PTE 0001 C 26 = 11:26:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 28 = 11:28:00 ? Svobodník Pavel UOL 0008 C 30 = 11:30:00 416716 Havlíček Marek ASU 0046 C 32 = 11:32:00 49316 Šafář Martin KSU 0105 C 34 = 11:34:00 426375 Světnický František STE 0204 C 36 = 11:36:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C 38 = 11:38:00 416745 Opravil Dan ASU 0043 C 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 53565 Kroul Josef ASU 0044 C 44 = 11:44:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 46 = 11:46:00 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 48 = 11:48:00 416715 Žoužela Tomáš ASU 0149 C 50 = 11:50:00 52200 Dvorský Boris SKM C 52 = 11:52:00 neregistro 2020714 Berka Otakar RBK 0002 C 54 = 11:54:00 neregistro ? Prudík Lukáš ASU 0047 C 56 = 11:56:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 58 = 11:58:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 62 = 12:02:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 64 = 12:04:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 66 = 12:06:00 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 68 = 12:08:00 ......................... VAK C 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 72 = 12:12:00

Kategorie H12C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 ? Honkyš Jan JPV 9912 C 5 = 11:05:00 neregistro 361927 Štěpáník Jiří KON 9805 C 9 = 11:09:00 426313 Václavek Martin ASU 9848 C 13 = 11:13:00 ? Tužil Matěj 117 C 17 = 11:17:00 neregistro 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 C 21 = 11:21:00 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C 25 = 11:25:00 253805 Janečka Viktor JPV 9917 C 29 = 11:29:00 53672 Rohlík Jan KVS 9801 C 33 = 11:33:00 52588 Kašpar Petr SSU 9911 C 37 = 11:37:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 B 41 = 11:41:00 8844 Vičar Dominik PTE 9818 C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 49 = 11:49:00 2020715 Berka Vratislav RBK 9804 C 53 = 11:53:00 neregistro 52258 Dostál Pavel KSU 9910 C 57 = 11:57:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C 61 = 12:01:00 ......................... VAK C 65 = 12:05:00 52484 Němeček Kryštof PLU 9917 C 69 = 12:09:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 73 = 12:13:00 ......................... VAK C 77 = 12:17:00 ? Šincl Filip ASU 9847 C 81 = 12:21:00 neregistro ......................... VAK C 85 = 12:25:00

Kategorie H14C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00 425584 Drábek Luboš SSU 9711 C 6 = 11:06:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C 10 = 11:10:00 2020736 Dumbrovský Michal UOL 9601 C 14 = 11:14:00 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 18 = 11:18:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B 22 = 11:22:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 26 = 11:26:00 ? Kiss Tomáš JPV 9616 C 30 = 11:30:00 515498 Illner Vojtěch DKP 9600 A 34 = 11:34:00 ......................... VAK C 38 = 11:38:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 42 = 11:42:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 C 46 = 11:46:00 53012 Čermák Adam PGP 9701 C 50 = 11:50:00 neregistro 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B 54 = 11:54:00 8846 Spurný Radek PTE 9706 C 58 = 11:58:00 416082 Dvorský Petr SKM 9601 B 62 = 12:02:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 66 = 12:06:00 ? Balcárek David ASU 9643 C 70 = 12:10:00 neregistro ? Chvátal Štěpán UOL 9600 C 74 = 12:14:00 neregistro 224899 Mikulenka Vojtěch SSU 9712 C 78 = 12:18:00 436406 Krkoška Šimon RBK 9602 C 82 = 12:22:00

Kategorie H16C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 11:31:00 886264 Horvát Petr ASU 9447 A 35 = 11:35:00 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C 39 = 11:39:00 410343 Musil Milan RBK 9501 C 43 = 11:43:00 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 47 = 11:47:00 8847 Řehulka Martin PTE 9322 C 51 = 11:51:00 416077 Kavan Jiří SKM 9402 C 55 = 11:55:00 52523 Skoupý Jan STE 9411 C 59 = 11:59:00 51892 Vičan Dominik ABR 9501 B 63 = 12:03:00 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A 67 = 12:07:00 224905 Šincl Jiří ASU 9446 B 71 = 12:11:00 ......................... VAK C 75 = 12:15:00

Kategorie H18C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 1007551 Német Kryštof STE 9308 A 7 = 11:07:00 352319 Kvapil Ladislav ZLH 9301 B 11 = 11:11:00 ? Horký Jan UOL C 15 = 11:15:00 neregistro 920681 Ostřanský Filip ASU 9243 A 19 = 11:19:00 1007546 Skyva Petr STE 9307 A 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00

Kategorie H21K

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 11:05:00 52551 Žák Miroslav SSU 8201 C 8 = 11:08:00 ? Plhal Petr ASU C 11 = 11:11:00 neregistro 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 14 = 11:14:00 301142 Skopalík Zbyněk NNH 7801 C 17 = 11:17:00 52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 20 = 11:20:00 51933 Peths Jan VOV 8100 C 23 = 11:23:00 4643 Pekárek Aleš RBK 6602 C 26 = 11:26:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU C 29 = 11:29:00 neregistro ......................... VAK C 32 = 11:32:00

Kategorie H21L

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  9.20 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C 1 = 11:01:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 3 = 11:03:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 5 = 11:05:00 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 7 = 11:07:00 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C 9 = 11:09:00 ? Začal Martin C 11 = 11:11:00 neregistro 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 13 = 11:13:00 ? Broda Richard JPV C 15 = 11:15:00 neregistro 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 17 = 11:17:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 19 = 11:19:00 210440 Vlach Jan JPV 8237 C 21 = 11:21:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 23 = 11:23:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 25 = 11:25:00 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 27 = 11:27:00 52475 Perknovský Radim JPV 8235 C 29 = 11:29:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 31 = 11:31:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 R 33 = 11:33:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 35 = 11:35:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 37 = 11:37:00 1007536 Poklop Martin SSU 8802 R 39 = 11:39:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 41 = 11:41:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 43 = 11:43:00 ......................... VAK C 45 = 11:45:00 53823 Dvorský Václav SKM 9101 B 47 = 11:47:00 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 49 = 11:49:00 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C 51 = 11:51:00 ? Smolka Martin STE 7103 C 53 = 11:53:00 neregistro 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 55 = 11:55:00 500587 Špacír Jan UOL 8805 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 59 = 11:59:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 61 = 12:01:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 63 = 12:03:00 52576 Strachota Petr TJN 8700 C 65 = 12:05:00 920699 Zbranek Roman ASU 8808 R 67 = 12:07:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 69 = 12:09:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 71 = 12:11:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 73 = 12:13:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 75 = 12:15:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 77 = 12:17:00

Kategorie H35C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301558 Synek Michal UOL 7508 C 0 = 11:00:00 52539 Šincl Josef ASU 6701 C 3 = 11:03:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 6 = 11:06:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 9 = 11:09:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 12 = 11:12:00 ? Šimek Martin 113 C 15 = 11:15:00 neregistro 361946 Jeřábek Petr OOL 6702 C 18 = 11:18:00 52409 Hubáček Martin CEL 7015 C 21 = 11:21:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 24 = 11:24:00 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 27 = 11:27:00 330675 Procházka Josef KON 7219 C 30 = 11:30:00 342667 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 33 = 11:33:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 36 = 11:36:00 342524 Konečný Jiří OOL 6303 C 39 = 11:39:00 9132 Prudík Jiří ASU 7001 C 42 = 11:42:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 45 = 11:45:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 48 = 11:48:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 51 = 11:51:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 54 = 11:54:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 57 = 11:57:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 60 = 12:00:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 63 = 12:03:00 ......................... VAK C 66 = 12:06:00 2025356 Matoušek Jiří SSU C 69 = 12:09:00 neregistro 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C 72 = 12:12:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 75 = 12:15:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 78 = 12:18:00 neregistro 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 81 = 12:21:00 887925 Sanna Roberto PVP 6704 C 84 = 12:24:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 87 = 12:27:00 ......................... VAK C 90 = 12:30:00 ......................... VAK C 93 = 12:33:00

Kategorie H45C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52459 Šimek Roman UOL 6503 C 0 = 11:00:00 42465 Ženčák Jaroslav 112 C 4 = 11:04:00 neregistro 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 8 = 11:08:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 12 = 11:12:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 16 = 11:16:00 920687 Kolář Rudolf ASU 6301 C 20 = 11:20:00 307337 Višňa Milan STE 5904 C 24 = 11:24:00 421854 Vaňák Milan OOL 6204 C 28 = 11:28:00 14661 Carlsson Christer ZBM 6116 C 32 = 11:32:00 neregistro 361996 Vlach Josef KON 6431 C 36 = 11:36:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 40 = 11:40:00 7854 Bucký Josef ABR 6001 C 44 = 11:44:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 48 = 11:48:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 52 = 11:52:00 619094 Kavan Luboš SKM 6301 C 56 = 11:56:00 51515 Kršák Karel VIC 5902 C 60 = 12:00:00 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 64 = 12:04:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 68 = 12:08:00 52006 Kazda Bohumil RBK 6201 C 72 = 12:12:00 52589 Felkl Luděk 112 C 76 = 12:16:00 neregistro 52531 Albert František STE 5804 C 80 = 12:20:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 84 = 12:24:00 336735 Veljačik Pavel SCP 6200 C 88 = 12:28:00 307326 Nedoma Ladislav KNH C 92 = 12:32:00 neregistro ......................... VAK C 96 = 12:36:00

Kategorie H55C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52473 Bednář Jan UOL 5402 C 1 = 11:01:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 5 = 11:05:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 9 = 11:09:00 52173 Paulíček Jiří SJI 4911 C 13 = 11:13:00 53842 Žaludek Jindřich JZL 5400 C 17 = 11:17:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 21 = 11:21:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 25 = 11:25:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 29 = 11:29:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 33 = 11:33:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 37 = 11:37:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 41 = 11:41:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 45 = 11:45:00 ......................... VAK C 49 = 11:49:00 51910 Toman Stanislav ABR 4801 C 53 = 11:53:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 57 = 11:57:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 61 = 12:01:00 neregistro 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 65 = 12:05:00

Kategorie H65C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 11:22:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 25 = 11:25:00 51668 Koč Břetislav MKP 4400 C 28 = 11:28:00 53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 31 = 11:31:00 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 34 = 11:34:00 52529 Čermák Miloslav UOL 4101 C 37 = 11:37:00 ? Pietřiwalski 111 C 40 = 11:40:00

Kategorie HDR

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 8842 Jungmannová Nikol PTE 0253 C 0 = 11:00:00 ? Kottová Gabriela ZPV C 0 = 11:00:00 neregistro 8841 Minxová Agáta PTE 0155 C 0 = 11:00:00 53588 Otruba František KON C 0 = 11:00:00 neregistro ? Otrubová Anna PLU 0577 C 0 = 11:00:00 301571 Plevová Tereza PTE 0251 C 0 = 11:00:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 0 = 11:00:00 426339 Rohlík Zbyněk KVS 0301 C 0 = 11:00:00 neregistro 2020729 Smékalová Karolína UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 2020728 Smékalová Viktorie UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 426369 Světnický Antonín STE 0707 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šincl Martin ASU C 0 = 11:00:00 neregistro

Kategorie P

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 29.10.2010   11:52

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 B 0 = 11:00:00 330612 Dressler Jan SBK 7911 C 0 = 11:00:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 0 = 11:00:00 2025355 Matoušková Jana SSU C 0 = 11:00:00 neregistro 8827 Mikšíková Kateřina PTE 7375 C 0 = 11:00:00 ? Mrkusová Nikola UOL C 0 = 11:00:00 neregistro ? Márová Monika UOL C 0 = 11:00:00 neregistro ? Olivíková Gábina UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 410370 Reisigová Jana CHT 6652 C 0 = 11:00:00 ? Tužilová Michaela 117 C 0 = 11:00:00 neregistro 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 0 = 11:00:00 ? Zatloukalová Eva SSU C 0 = 11:00:00 neregistro 8823 Zavadilová Zdeňka PTE 8689 C 0 = 11:00:00 438050 Švec Jaroslav 118 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šťastná Lucie ZPV C 0 = 11:00:00 neregistro

Vytvořil Jan Křeček