Kategorie D10C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
920661 Plhalová Šárka ASU 0097 C Magnus Orienteering 433095 Václavková Zuzana ASU 0098 C Magnus Orienteering 52579 Šinclová Kateřina ASU 0198 C Magnus Orienteering 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C TJ Jižní svahy Zlín 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk ? Zatloukalová Hana SSU 0158 C SK Severka Šumperk ......................... VAK C ......................... VAK C 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C OOB TJ Zlaté Hory

Kategorie D12C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Holinková Radka ASU 9897 C Magnus Orienteering 9888 Illnerová Kateřina DKP 9950 C Oddíl OB Kotlářka 352337 Soldánová Tereza JPV 9899 C SK Prostějov 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 C KOB Konice 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 C SK Praga 8848 Synková Naďa PTE C TJ Sokol Ptení neregistro ? Zatloukalová Romana SSU C SK Severka Šumperk neregistro ? Vrobelová Petra UOL C SK UP Olomouc neregistro ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 354655 Bergdahl Julia ZBM 9953 C SK Žabovřesky Brno neregistro 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B OOB TJ Zlaté Hory 352302 Pilcová Sabina ZPV 9898 C KOB Železárny Prostějov 303938 Křečková Jana ZPV 9999 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie D14C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Šinclová Markéta ASU 9698 C Magnus Orienteering neregistro ? Troblová Pavlína ASU 9699 C Magnus Orienteering 224902 Horvátová Hana ASU 9797 B Magnus Orienteering 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 B Oddíl OB Kotlářka 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A Oddíl OB Kotlářka 1602631 Grulichová Lucie JPV 9677 C SK Prostějov 2020738 Langerová Adéla KON 9671 B KOB Konice 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B KOB Konice 51633 Kožinová Zuzana PGP 9650 B SK Praga 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 B SK Praga 246808 Slavíková Silva PGP 9751 B SK Praga 246900 Janovská Kateřina PGP 9850 B SK Praga 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 B SK Severka Šumperk 224904 Machusová Karolína SSU 9666 B SK Severka Šumperk 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C

Kategorie D16C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51884 Bucká Karolína ABR 9553 B A-team Bruntál ? Krieglerová Dominika ASU 9599 C Magnus Orienteering 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B KOB Konice 421853 Slavíčková Klárka OOL 9562 C SK Haná orienteering 8849 Vítková Lucie PTE 9474 C TJ Sokol Ptení 8833 Spurná Martina PTE 9556 C TJ Sokol Ptení 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 C SK Radioklub Blansko neregistro 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 C KOB Směr Kroměříž 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B KOB Směr Kroměříž 426325 Neumannová Anna STE 9456 C SK SKI-OB Šternberk 301560 Švecová Hana UOL 9451 B SK UP Olomouc 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B SK UP Olomouc ? Polášková Jitka UOL 9454 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A VSK Mendelu Brno

Kategorie D18C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
301577 Kejíková Ivona PTE 9281 C TJ Sokol Ptení neregistro 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C

Kategorie D21C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51798 Plochová Dominika DKP 8651 C Oddíl OB Kotlářka 995816 Otrubová Johana KON 7852 C KOB Konice 52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B KOB Konice 51677 Němečková Jarmila OKP 6650 C SK OK 24 Praha 49872 Kaprálová Hana PLU 9082 C TJ Sokol Plumlov 8817 Fládrová Jana PTE 7477 C TJ Sokol Ptení 8843 Zavadilová Simona PTE 8485 C TJ Sokol Ptení 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C TJ Sokol Ptení 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C KOB Start Blansko 331143 Christovová Neli SKM 9151 C KOB Směr Kroměříž 52552 Králová Lada SSU 8799 C SK Severka Šumperk 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C SK SKI-OB Šternberk 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C KOS TJ Tesla Brno 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C SK UP Olomouc 301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C SK UP Olomouc 1007544 Poklopová Lenka UOL 8951 R SK UP Olomouc 897391 Indráková Adélka UOL 9153 A SK UP Olomouc 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C VSK Mendelu Brno 53301 Gothardová Eva VBM 7752 C VSK Mendelu Brno 49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C VSK Mendelu Brno 52039 Adamová Eva VBM 8772 C VSK Mendelu Brno 53889 Kršáková Veronika VIC 9090 C OB Vizovice 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C VSK VŠB TU Ostrava 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 R SK Žabovřesky Brno

Kategorie D35C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
433098 Felklová Jarmila 112 C ASPV OA Šumperk neregistro ? Ženčáková Marie 112 C ASPV OA Šumperk neregistro 515160 Ostrťilová Hana 114 C Odstrťilovi ? Šinclová Zdeňka ASU 7151 C Magnus Orienteering 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C BETA URSUS Orienteering 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C OOB TJ Sokol Holešov 234537 Janečková Marta JPV 6665 C SK Prostějov 49888 Soldánová Karin JPV 6971 C SK Prostějov 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C TJ Jižní svahy Zlín 52412 Smičková Eva KON 5887 C KOB Konice 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C KOB Konice 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C KOB Konice 515427 Vlachová Olga KON 6969 C KOB Konice 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C SK Haná orienteering 421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C SK Haná orienteering 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C SKOB Bruntál 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C SK Severka Šumperk 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C SK SKI-OB Šternberk 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C SK UP Olomouc 52476 Šimková Hana UOL 6653 C SK UP Olomouc 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C VSK Mendelu Brno

Kategorie D45C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52560 Strachotová Eva ASU 6099 C Magnus Orienteering 920665 Rišková Diana ASU 8951 C Magnus Orienteering ? Vavrečková Ivana JPV 6363 C SK Prostějov neregistro 52419 Sedláčková Hana KON 5481 C KOB Konice 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C SKOB Bruntál 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C KOB Směr Kroměříž 51307 Christovová Marie SKM 5851 C KOB Směr Kroměříž 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C SK Severka Šumperk 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C SK UP Olomouc 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 345020 Bergdahl Karin ZBM 6262 C SK Žabovřesky Brno neregistro

Kategorie D55C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C TJ Baník Ostrava OKD 232900 Podhorská Věra FJI 5252 C SK Free Jihlava 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C KOB Konice neregistro 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C TJ Opava ......................... VAK C ......................... VAK C

Kategorie DH10N

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
307329 Kličková Anna KON C KOB Konice neregistro 8831 Ingr David PTE C TJ Sokol Ptení neregistro 8839 Jurníčková Nikol PTE 0252 C TJ Sokol Ptení ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C

Kategorie H10C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
416745 Opravil Dan ASU 0043 C Magnus Orienteering 53565 Kroul Josef ASU 0044 C Magnus Orienteering ? Havlíček Marek ASU 0046 C Magnus Orienteering ? Prudík Lukáš ASU 0047 C Magnus Orienteering ? Žoužela Tomáš ASU 0149 C Magnus Orienteering 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C Magnus Orienteering 206464 Kundrata Jan JZL 0201 C TJ Jižní svahy Zlín 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49316 Šafář Martin KSU 0105 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8827 Klimek Jaromír PTE 0001 C TJ Sokol Ptení 2020714 Berka Otakar RBK 0002 C SK Radioklub Blansko neregistro 52200 Dvorský Boris SKM C KOB Směr Kroměříž neregistro 232959 Bořánek Michal STE 0007 C SK SKI-OB Šternberk 426375 Světnický František STE 0204 C SK SKI-OB Šternberk ? Svobodník Pavel UOL 0008 C SK UP Olomouc 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 428210 Karásek Adam ZPV 0001 C KOB Železárny Prostějov 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C KOB Železárny Prostějov 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie H12C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Tužil Matěj 117 C Tužilovi neregistro ? Šincl Filip ASU 9847 C Magnus Orienteering neregistro 426313 Václavek Martin ASU 9848 C Magnus Orienteering 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 B SK Prostějov 253805 Janečka Viktor JPV 9917 C SK Prostějov 52723 Kočí Josef KON 9824 B KOB Konice 52258 Dostál Pavel KSU 9910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53672 Rohlík Jan KVS 9801 C SKOB Kobra Vsetín 51636 Janovský Tomáš PGP 0101 C SK Praga 52484 Němeček Kryštof PLU 9917 C TJ Sokol Plumlov 8844 Vičar Dominik PTE 9818 C TJ Sokol Ptení 2020715 Berka Vratislav RBK 9804 C SK Radioklub Blansko neregistro 52588 Kašpar Petr SSU 9911 C SK Severka Šumperk ? Hřivna Jan UOL C SK UP Olomouc neregistro 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C SK UP Olomouc 301552 Horčička Vít UOL 9919 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie H14C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Balcárek David ASU 9643 C Magnus Orienteering neregistro 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B Magnus Orienteering 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C BETA URSUS Orienteering 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B BETA URSUS Orienteering 515498 Illner Vojtěch DKP 9600 A Oddíl OB Kotlářka 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 B OOB TJ Sokol Holešov ? Kiss Tomáš JPV 9616 C SK Prostějov 53012 Čermák Adam PGP 9701 C SK Praga neregistro 52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 B TJ Sokol Plumlov 8846 Spurný Radek PTE 9706 C TJ Sokol Ptení 416082 Dvorský Petr SKM 9601 B KOB Směr Kroměříž 433099 Mikula Jan SSU 9609 C SK Severka Šumperk 425584 Drábek Luboš SSU 9711 C SK Severka Šumperk 224899 Mikulenka Vojtěch SSU 9712 C SK Severka Šumperk ? Chvátal Štěpán UOL 9600 C SK UP Olomouc neregistro 2020736 Dumbrovský Michal UOL 9601 C SK UP Olomouc 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B VSK Mendelu Brno

Kategorie H16C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51892 Vičan Dominik ABR 9501 B A-team Bruntál 224905 Šincl Jiří ASU 9446 B Magnus Orienteering 886264 Horvát Petr ASU 9447 A Magnus Orienteering 331262 Záděra Pavel BBM 9500 A BETA URSUS Orienteering 1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A SK Prostějov 8847 Řehulka Martin PTE 9322 C TJ Sokol Ptení 410343 Musil Milan RBK 9501 C SK Radioklub Blansko 52523 Skoupý Jan STE 9411 C SK SKI-OB Šternberk 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C

Kategorie H18C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
920681 Ostřanský Filip ASU 9243 A Magnus Orienteering 1007546 Skyva Petr STE 9307 A SK SKI-OB Šternberk 1007551 Német Kryštof STE 9308 A SK SKI-OB Šternberk ? Horký Jan UOL C SK UP Olomouc neregistro ......................... VAK C ......................... VAK C 352319 Kvapil Ladislav ZLH 9301 B OOB TJ Zlaté Hory

Kategorie H21K

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Plhal Petr ASU C Magnus Orienteering neregistro 52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 301142 Skopalík Zbyněk NNH 7801 C KVS Náměšť na Hané 420422 Zatloukal Tomáš SSU C SK Severka Šumperk neregistro 52551 Žák Miroslav SSU 8201 C SK Severka Šumperk 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C KOS TJ Tesla Brno ......................... VAK C ......................... VAK C 51933 Peths Jan VOV 8100 C VSK VŠB TU Ostrava

Kategorie H21L

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01


SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
920699 Zbranek Roman ASU 8808 R Magnus Orienteering 920666 Navrátil Tomáš ASU 8817 C Magnus Orienteering 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C BETA URSUS Orienteering ? Broda Richard JPV C SK Prostějov neregistro 52475 Perknovský Radim JPV 8235 C SK Prostějov 210440 Vlach Jan JPV 8237 C SK Prostějov 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C KOB Konice 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C SK Praga 52482 Otruba Karel PLU 7917 C TJ Sokol Plumlov 811213 Daněk Roman SBK 7541 C KOB Start Blansko 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C KOB Směr Kroměříž 52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C KOB Směr Kroměříž 53823 Dvorský Václav SKM 9101 B KOB Směr Kroměříž 416083 Pěček Martin SKM 9301 B KOB Směr Kroměříž 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B KOB Směr Kroměříž 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B KOB Směr Kroměříž 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C TJ Start Náchod 1007536 Poklop Martin SSU 8802 R SK Severka Šumperk 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C SK SKI-OB Šternberk 1007547 Skyva Petr STE 6501 C SK SKI-OB Šternberk ? Smolka Martin STE 7103 C SK SKI-OB Šternberk neregistro 52576 Strachota Petr TJN 8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C SK UP Olomouc 500587 Špacír Jan UOL 8805 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C VSK VŠB TU Ostrava 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C USK Praha 1602629 Otrusina Jiří ZBM 8201 C SK Žabovřesky Brno 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R SK Žabovřesky Brno 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A SK Žabovřesky Brno 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A SK Žabovřesky Brno 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C OOB TJ Zlaté Hory

Kategorie H35C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51873 Řeháček Petr ABR 6302 C A-team Bruntál 52539 Šincl Josef ASU 6701 C Magnus Orienteering 229388 Pavlík Radek ASU 6849 C Magnus Orienteering ? Prudík Jiří ASU 7001 C Magnus Orienteering 52409 Hubáček Martin CEL 7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C OOB TJ Sokol Holešov 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C SKOB Horní Benešov 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C SK Prostějov 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C SK Prostějov ? Nedoma Ladislav KNH C neregistro 330675 Procházka Josef KON 7219 C KOB Konice 342524 Konečný Jiří OOL 6303 C SK Haná orienteering 361946 Jeřábek Petr OOL 6702 C SK Haná orienteering 342667 Slavíček Stanislav OOL 6708 C SK Haná orienteering 52061 Kheil Radim PBM 7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 995892 Otruba Marek PLU 7417 C TJ Sokol Plumlov 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C TJ Sokol Ptení 2025356 Matoušek Jiří SSU C SK Severka Šumperk neregistro 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C SK Severka Šumperk 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C KOS TJ Tesla Brno 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C SK UP Olomouc 301553 Horčička Petr UOL 7007 C SK UP Olomouc 2020741 Horký Jan UOL 7100 C SK UP Olomouc neregistro 886282 Smékal David UOL 7503 C SK UP Olomouc 301558 Synek Michal UOL 7508 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 53221 Hirš Libor VBM 6000 C VSK Mendelu Brno

Kategorie H45C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
52589 Felkl Luděk 112 C ASPV OA Šumperk neregistro 42465 Ženčák Jaroslav 112 C ASPV OA Šumperk neregistro 7854 Bucký Josef ABR 6001 C A-team Bruntál 920687 Kolář Rudolf ASU 6301 C Magnus Orienteering 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C SK Chrast 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C SK Prostějov 361996 Vlach Josef KON 6431 C KOB Konice 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C SK Haná orienteering 52027 Robotka Libor PBM 5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C TJ Sokol Plumlov 52006 Kazda Bohumil RBK 6201 C SK Radioklub Blansko 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C SKOB Bruntál 52531 Albert František STE 5804 C SK SKI-OB Šternberk 307337 Višňa Milan STE 5904 C SK SKI-OB Šternberk 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C SK UP Olomouc 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C SK UP Olomouc 52459 Šimek Roman UOL 6503 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C VSK Mendelu Brno 51515 Kršák Karel VIC 5902 C OB Vizovice 14661 Carlsson Christer ZBM 6116 C SK Žabovřesky Brno neregistro

Kategorie H55C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
51910 Toman Stanislav ABR 4801 C A-team Bruntál 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C BETA URSUS Orienteering 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C TJ Baník Ostrava OKD 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C TJ Baník Ostrava OKD 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C SK Free Jihlava 53842 Žaludek Jindřich JZL 5400 C TJ Jižní svahy Zlín 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C TJ Opava 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C SKOB Bruntál 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C SK SKI-OB Šternberk 2020740 Horký Jan UOL 4600 C SK UP Olomouc neregistro ......................... VAK C ......................... VAK C 49651 Bauer Emil VBM 4410 C VSK Mendelu Brno 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C OOB TJ Zlaté Hory 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C KOB Železárny Prostějov

Kategorie H65C

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51668 Koč Břetislav MKP 4400 C SK Meteor Kačerov Praha 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C SK Severka Šumperk 52529 Čermák Miloslav UOL 4101 C SK UP Olomouc 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C SK UP Olomouc ......................... VAK C ......................... VAK C

Kategorie HDR

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Šincl Martin ASU C Magnus Orienteering neregistro 53588 Otruba František KON C KOB Konice neregistro 426339 Rohlík Zbyněk KVS 0301 C SKOB Kobra Vsetín neregistro ? Otrubová Anna PLU 0577 C TJ Sokol Plumlov 8841 Minxová Agáta PTE 0155 C TJ Sokol Ptení 301571 Plevová Tereza PTE 0251 C TJ Sokol Ptení 8842 Jungmannová Nikol PTE 0253 C TJ Sokol Ptení 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C KOB Směr Kroměříž 426369 Světnický Antonín STE 0707 C SK SKI-OB Šternberk neregistro 2020728 Smékalová Viktorie UOL C SK UP Olomouc neregistro 2020729 Smékalová Karolína UOL C SK UP Olomouc neregistro ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C

Kategorie P

30.10.2010 Poslední kufr 2010 - seznam přihlášených závodníků

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 25.10.2010    8:01

SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic rank. oddíl
? Tužilová Michaela 117 C Tužilovi neregistro 438050 Švec Jaroslav 118 C Pivovar Litovel neregistro 410370 Reisigová Jana CHT 6652 C SK Chrast 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C TJ Sokol Ptení 8827 Mikšíková Kateřina PTE 7375 C TJ Sokol Ptení 8823 Zavadilová Zdeňka PTE 8689 C TJ Sokol Ptení 330612 Dressler Jan SBK 7911 C KOB Start Blansko ? Zatloukalová Eva SSU C SK Severka Šumperk neregistro 2025355 Matoušková Jana SSU C SK Severka Šumperk neregistro ? Olivíková Gábina UOL C SK UP Olomouc neregistro ? Mrkusová Nikola UOL C SK UP Olomouc neregistro ? Márová Monika UOL C SK UP Olomouc neregistro ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C ......................... VAK C 361990 Chmelíková Zuzana VBM 9353 B VSK Mendelu Brno ? Šťastná Lucie ZPV C KOB Železárny Prostějov neregistro

Vytvořil Jan Křeček